
Дизельный генератор KS 9202HDES-1/3 ATSR (EURO II) (7-7.5 кВт)
- Нет в наличии
86 999 ₴
ФІРМОВІ ДВИГУНИ
Двигуни для дизельних генераторів, так само як і для бензинових, виробляються за ліцензією DIMAX Int. GmbH та маркуються власним клеймом з логотипом. У всіх моделях запас потужності двигуна по відношенню до альтернатора дозволяє видавати заявлену напругу та підтримувати його стабільність у повному діапазоні напруг. Всі двигуни проходять тестування тривалою безперервною роботою, а потім розбираються та досліджуються на рахунок виявлення несправностей. Кожен двигун та кожен генератор мають індивідуальний серійний номер, що дозволяє нам контролювати якість виробництва та сервісного обслуговування. Двигуни відповідають усім світовим та європейським стандартам якості та економічності.
СИСТЕМА VTS
Унікальна інноваційна система перемикання фаз VTS (Voltage Transfer Switch) дозволяє використовувати один генератор для однофазних (230В) та трифазних (400В) споживачів електроенергії практично без втрати потужності.
МОЖЛИВІСТЬ ПІДКЛЮЧЕННЯ АВР
Генератор має можливість підключення системи АВР (автоматичного введення резерву). Вихід АВР має універсальний 6-піновий роз’єм, який не обмежує вибір системи автоматичного введення резерву.
ЗБІЛЬШЕНИЙ МОТОРЕСУРС ДВИГУНІВ
Дизельні генератори Könner & Söhnen® серії «HEAVY DUTY» мають збільшений моторесурс - тож мають більш тривалий термін служби, можуть працювати більшу кількість годин без перерви. Ресурс двигунів досягає 3000 мотогодин, що підтверджується багатогодинними багаторівневими тестами та гарантією. Але звісно двигуни показують такі високі показники при правильній експлуатації та проходженні планового технічного обслуговування.
ЗБІЛЬШЕНА ГАРАНТІЯ
На дизельні генератори серії «HEAVY DUTY» розповсюджується збільшена гарантія — 2 роки або 3000 мотогодин (залежно від того який факт наступить першим) за умови правильної експлуатації та проходженню планового технічного обслуговування.
ЗРУЧНА ЕРГОНОМІЧНА ПАНЕЛЬ УПРАВЛІННЯ
Зручна ергономічна панель дозволяє з легкістю керувати всім агрегатом і не потребує додаткових навичок. Сучасний багатофункціональний LED-дисплей відображує частоту, вольтаж, кількість відпрацьованих генератором годин та час роботи з моменту запуску в хвилинах. Інформація на дисплеї допомагає легко контролювати якість напруги, що видається пристроєм.
ПЕРЕДСТАРТОВИЙ ПІДІГРІВ (PREHEATER)
Дизельні генератори серії «HEAVY DUTY» оснащені функцією передстартового підігріву, яка дозволяє запускати генератор в зимовий час без зайвих зусиль.
КОЖУХ
Всесезонний, шумопоглинаючий, антивандальний кожух забезпечує ефективний захист генератора і продовжує термін його експлуатації. Кожух оснащений ручками та транспортувальними колесами для зручного переміщення.
ТРАНСПОРТУВАЛЬНІ КОЛЕСА
Кожух генератора обладнаний транспортувальним комплектом з 4 колес для зручного пересування агрегата.
ДОДАТКОВІ АКСЕСУАРИ
Генератор укомплектований додатковими аксесуарами: силова переносна вилка 3Р+Е+N, 16А, 400В, силова переносна вилка 2P+Е, 32А, 230В, ключ ріжковий 8×10 мм, ключ ріжковий 12×14 мм, ключ ріжковий 17×19 мм, викрутка двостороння 6.0 мм РН2.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Konner&Sohnen |
| Страна производитель | Германия |
| Тип топлива | Дизельное |
| Тип генератора | Синхронный |
| Конструкция | Портативная |
| Количество фаз | 1 и 3 |
| Напряжение | 400 В |
| Номинальная сила тока | 13.54 А |
| Частота тока | 50 Гц |
| Номинальная мощность | 7 кВт |
| Максимальная мощность | 7.5 кВт |
| Полная мощность | 9.3 кВА |
| Коэффициент мощности | 1 |
| Режим работы | Аварийный |
| Время непрерывной работы | 11.1 час |
| Степень защиты IP | 23 |
| Защита от перегрузки | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Двигатель | |
| Марка двигателя | KS 520HD |
| Объем двигателя | 498 куб. см |
| Объем масляной системы двигателя | 1.65 л |
| Объем топливного бака | 20 л |
| Мощность двигателя | 18 л. с. |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Количество цилиндров | 1 |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 900 мм |
| Высота | 905 мм |
| Ширина | 545 мм |
| Вес | 168 кг |
| Дополнительные характеристики | |
| Режимы запуска | Электростартер |
| Автоматический регулятор напряжения | Да |
| Уровень шума | 69 дБ |
| Защитный кожух | Да |
| Счетчик моточасов | Да |
| Наличие вольтметра | Да |
| Датчик уровня масла | Да |
| Ручка для переноса | Нет |
| Аккумулятор в комплекте | Да |
| Количество колесиков | 4 |
- Цена: 86 999 ₴





