
Инверторный генератор KSB 30i S (3-3.3 кВт)
- Нет в наличии
31 999 ₴
ПРАВИЛЬНА СИНУСОЇДА
Вбудований електронний блок з мікропроцесорним керуванням контролює роботу генератора та забезпечує стабільну вихідну напругу 230В 50Гц синусоїдальної форми, що підходить для надійної роботи чутливої електроніки.
НАДІЙНИЙ ДВИГУН
Сучасний двигун відрізняється підвищеною зносостійкістю, тривалою і стабільною роботою, відповідає всім європейським стандартам якості, в тому числі сучасному екологічному стандарту EURO V.
АЛЬТЕРНАТОР З МІДНОЮ ОБМОТКОЮ
У генераторах інверторного типу TM «K&S Basic» встановлено високоякісний безщітковий альтернатор з мідною обмоткою, може витримувати максимальні навантаження без ушкоджень та гарантує тривалу надійну роботу генераторної установки.
ЗРУЧНА ПАНЕЛЬ КЕРУВАННЯ
Генератор оснащений контролем усіх ключових показників робочого стану: індикатор низького рівня мастила, індикатор перенавантаження, індикатор робочого стану, датчик рівня пального.
ШУМОПОГЛИНАЮЧИЙ КОРПУС
Шумопоглинаючий корпус та висока якість збирання даної моделі забезпечують рівень шуму Lpa (7м) 71 дБ, комфортне використання та зручне транспортування, оснащений колесами та ручкою для переміщення.
Гальма для коліс забезпечує стійке положення генератора під час роботи або зберігання.
ДОДАТКОВІ АКСЕСУАРИ
Генератор укомплектований додатковими аксесуарами: ключ свічковий, викрутка, вилки 16А Schuko
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Konner&Sohnen |
| Страна производитель | Германия |
| Тип топлива | Бензин |
| Тип генератора | Инверторный |
| Конструкция | Портативная |
| Количество фаз | 1 |
| Напряжение | 230 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Номинальная мощность | 3 кВт |
| Максимальная мощность | 3.3 кВт |
| Полная мощность | 4.1 кВА |
| Коэффициент мощности | 1 |
| Режим работы | Аварийный |
| Время непрерывной работы | 15 час |
| Степень защиты IP | 23 |
| Защита от перегрузки | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Двигатель | |
| Марка двигателя | KSB 240i |
| Объем двигателя | 223 куб. см |
| Объем масляной системы двигателя | 0.55 л |
| Объем топливного бака | 11 л |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Количество цилиндров | 1 |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 605 мм |
| Высота | 520 мм |
| Ширина | 475 мм |
| Вес | 38.7 кг |
| Дополнительные характеристики | |
| Режимы запуска | Ручной запуск |
| Автоматический регулятор напряжения | Да |
| Уровень шума | 68 дБ |
| Защитный кожух | Да |
| Счетчик моточасов | Нет |
| Наличие вольтметра | Нет |
| Датчик уровня масла | Да |
| Ручка для переноса | Да |
| Аккумулятор в комплекте | Нет |
| Количество колесиков | 4 |
- Цена: 31 999 ₴






