
Генератор інверторный GENERGY LIMITED 1000i (0,7-0.8 кВт)
- Нет в наличии
12 199 ₴
Генератор інверторний GENERGY LIMITED 1000i 0,8 кВт – однофазна електростанція 230 В для забезпечення електроенергією побутових приладів. Завдяки компактним габаритам оптимальна у якосты мобільноъ електростанції в турпоходах, на рибалці, підходить також у якості резервного джерела живлення при відключеннях електроенергії в мережі.
Максимальна потужність генератора – 800 Вт (максимальна потужність для короткострокових навантажень).
Номінальна потужність – 700 Вт (максимальна потужність при тривалих навантаженнях).
Особливості інверторного генератора Дженерджі LIMITED 1000i 0,8 кВт:
- Модель оснащена бензиновим 4-тактним двигуном із верхнім розташуванням клапанів, повітряним охолодженням – SG56i, об'ємом 56 см3. Об'єм масла в картері - 0,28 л.
- Захист від низького рівня масла та перевантаження.
- Наявність індикатора рівня палива.
- Синхронний альтернатор.
- Електронний регулятор напруги дозволяє підключати до генератора навіть чутливу до перепадів напруги техніку.
- Ручний тип запуску.
- Витрата палива залежить від ступеня навантаженості електростанції та становить:
При навантаженні 25% споживання палива буде на рівні 0,28 л/год, час безперервної роботи становить 10 год.
При навантаженні 50% споживання палива буде на рівні – 0,35 л/год, час безперервної роботи становить 8 год.
При навантаженні 75% споживання палива буде лише на рівні - 0,45 л/год, час безперервної роботи становить – 6 год.
- Об'єм паливного бака – 2,8 л.
- На панелі керування знаходяться 1 розетка 230, кнопка аварійного відключення.
- Клас ізоляції: F/A.
- Клас виконання: G2.
- Наявність шумозахисного кожуха.
- Рівень шуму: 95 дБ. Рівень шуму на відстані 7 м – 58-74 дБ.
- Габарити: 359х344х342 мм.
- Маса – 12 кг.
- Країна-виробник: Іспанія.
- Країна бренду: Іспанія.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GENERGY |
| Страна производитель | Германия |
| Тип топлива | Бензин |
| Тип генератора | Инверторный |
| Конструкция | Портативная |
| Количество фаз | 1 |
| Напряжение | 230 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Номинальная мощность | 0.7 кВт |
| Максимальная мощность | 0.8 кВт |
| Полная мощность | 1 кВА |
| Коэффициент мощности | 1 |
| Режим работы | Аварийный |
| Время непрерывной работы | 8 час |
| Защита от перегрузки | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Двигатель | |
| Марка двигателя | SG56i |
| Объем двигателя | 56 куб. см |
| Объем масляной системы двигателя | 0.28 л |
| Объем топливного бака | 2.8 л |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Количество цилиндров | 1 |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 359 мм |
| Высота | 342 мм |
| Ширина | 344 мм |
| Вес | 12 кг |
| Дополнительные характеристики | |
| Режимы запуска | Ручной запуск |
| Автоматический регулятор напряжения | Да |
| Уровень шума | 58 дБ |
| Защитный кожух | Да |
| Счетчик моточасов | Нет |
| Наличие вольтметра | Нет |
| Датчик уровня масла | Да |
| Ручка для переноса | Да |
| Аккумулятор в комплекте | Нет |
| Количество колесиков | 0 |
- Цена: 12 199 ₴





