
Генератор бензиновый GENERGY TURBO 2800 (2.5-2.8 кВт)
- Нет в наличии
15 199 ₴
+380 (93) 199-90-92
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бензиновий генератор GENERGY TURBO 2800 2,8 кВт – однофазна 230 В електростанція, максимальна потужність якої 2800 Вт, а номінальна потужність (максимальна потужність для тривалого використання) – 2500 Вт. Модель підходить для застосування у якості резервного джерела живлення, до неї можна підключати як побутові електроприлади, так і будівельне однофазне обладнання.
Особливості бензинового генератора GENERGY TURBO 2800 2,8 кВт:
- Модель оснащена бензиновим 4-тактним двигуном з верхнім розташуванням клапанів та повітряним охолодженням EURO V GENERGY SGB210 ємністю 208 см3. Об'єм масла в картері - 0,6 л.
- Альтернатор змінного струму збільшеного розміру зі 100% мідною обмоткою.
- Стабілізація напруги AVR дозволяє підключати до генератора навіть чутливу до перепадів напруги електротехніку.
- Ручний легкий запуск зі шнура.
- Місткий паливний бак на 15 л.
- При 50% навантаженості модель споживає 1,2 л, при цьому час безперервної роботи становить 12,5 год.
- На панелі керування знаходяться: дисплей, що відображає напругу, частоту, мотогодини (необхідний показник для проведення своєчасного обслуговування), 2 розетки по 16 А (клас захисту IP44), загальний вимикач.
- Наявність транспортувального комплекту: складні ручки з накладками з еластомірного матеріалу та два 8-дюймові колеса.
- Маса – 45 кг.
- Габарити 663х589х540 мм.
- Рівень шуму – 96 дБ, на відстані 7 м цей показник 73 дБ.
- Клас ізоляції: F/A.
- Клас виконання: G1.
- Країна-виробник: Іспанія.
- Країна бренду: Іспанія.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GENERGY |
| Страна производитель | Испания |
| Тип топлива | Бензин |
| Тип генератора | Синхронный |
| Конструкция | Портативная |
| Количество фаз | 1 |
| Напряжение | 230 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Номинальная мощность | 2.5 кВт |
| Максимальная мощность | 2.8 кВт |
| Полная мощность | 3.5 кВА |
| Коэффициент мощности | 1 |
| Режим работы | Аварийный |
| Время непрерывной работы | 12.5 час |
| Защита от перегрузки | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Двигатель | |
| Марка двигателя | GENERGY SGB210 |
| Объем двигателя | 208 куб. см |
| Объем масляной системы двигателя | 0.6 л |
| Объем топливного бака | 15 л |
| Количество оборотов вала двигателя | 3000 об/мин |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Количество цилиндров | 1 |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 663 мм |
| Высота | 540 мм |
| Ширина | 589 мм |
| Вес | 45 кг |
| Дополнительные характеристики | |
| Режимы запуска | Ручной запуск |
| Автоматический регулятор напряжения | Да |
| Уровень шума | 73 дБ |
| Защитный кожух | Нет |
| Счетчик моточасов | Да |
| Наличие вольтметра | Да |
| Датчик уровня масла | Да |
| Ручка для переноса | Да |
| Аккумулятор в комплекте | Нет |
| Количество колесиков | 2 |
- Цена: 15 199 ₴

