
Генератор бензиновый GENERGY LIMITED 7000 (6-6.5 кВт)
- Нет в наличии
35 699 ₴
+380 (93) 199-90-92
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Генератор бензиновий GENERGY LIMITED 7000 6,5 кВт - однофазний генератор 220В для постачання електроенергії до будинків, офісів, будівельних майданчиків, кемпінгів і т.д. Здатний забезпечувати працездатність електроприладів із сумарною потужністю до 6 кВт номінальна потужність. Максимальна потужність цієї моделі: 6,5 кВт.
Особливості бензогенератора Дженерджі LIMITED 7000 6,5 кВт:
- Оснащений 4-тактним OHV – двигуном із верхнім розташуванням клапанів GENERGY SGB420 із повітряним охолодженням, об'єм двигуна – 420 см3. Мотор виконує 3000 об/хв. Об'єм масла в картері - 1,1 л.
- Альтернатор із мідною обмоткою.
- Функція AVR дозволяє підключати до генератора навіть чутливу до перепадів напруги техніку.
- Модель має легкий ручний пуск та електрозапуск (акумулятор входить у комплект поставки).
- Наявність захисту від перевантаження та низького рівня оливи. Індикатор рівня палива дозволить вчасно поповнювати запас бензина.
- На панелі управління знаходяться 2 розетки: 1х16А 230В та 1х32А 230В (IP44).
- Наявність дисплея дозволяє контролювати напругу, частоту і час роботи, що необхідно для проведення своєчасного технічного обслуговування електростанції.
- Місткість бензобака -17 л.
- Тривала автономна робота завдяки економному споживанню бензину та ємному паливному баку:
При навантаженні 50% – споживання пального 2,7 л/год – час безперервної роботи – 6,3 год.
- Зручне переміщення завдяки наявності двох 10-дюймових коліс та складаним металевим ручкам із пластиковими накладками.
- Модель має міцний металевий каркас, який захищає двигун та альтернатор від механічних пошкоджень.
- Рівень звукової потужності генератора – 97 дБ. Рівень шуму з відривом 7 м – 74 дБ.
- Маса електростанції – 85 кг.
- Габарити без коліс – 694х524х566 мм.
- Габарити з колесами: 772х667х640 мм
- Країна-виробник: Іспанія.
- Країна бренду: Іспанія.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GENERGY |
| Страна производитель | Испания |
| Тип топлива | Бензин |
| Тип генератора | Синхронный |
| Конструкция | Портативная |
| Количество фаз | 1 |
| Напряжение | 220 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Номинальная мощность | 6 кВт |
| Максимальная мощность | 6.5 кВт |
| Полная мощность | 8.1 кВА |
| Коэффициент мощности | 1 |
| Режим работы | Аварийный |
| Время непрерывной работы | 6.3 час |
| Защита от перегрузки | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Двигатель | |
| Марка двигателя | GENERGY SGB420 |
| Объем двигателя | 420 куб. см |
| Объем масляной системы двигателя | 1.1 л |
| Объем топливного бака | 17 л |
| Количество оборотов вала двигателя | 3000 об/мин |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Количество цилиндров | 1 |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 772 мм |
| Высота | 640 мм |
| Ширина | 667 мм |
| Вес | 85 кг |
| Дополнительные характеристики | |
| Режимы запуска | Ручной запуск, Электростартер |
| Автоматический регулятор напряжения | Да |
| Уровень шума | 74 дБ |
| Защитный кожух | Нет |
| Счетчик моточасов | Да |
| Наличие вольтметра | Да |
| Датчик уровня масла | Да |
| Ручка для переноса | Да |
| Аккумулятор в комплекте | Да |
| Количество колесиков | 2 |
- Цена: 35 699 ₴






