
Генератор бензиновый GENERGY ISASA (0.85-1 кВт)
- Нет в наличии
12 199 ₴
+380 (93) 199-90-92
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Генератор бензиновий GENERGY ISASA 1 кВт - однофазна 230В електростанція, призначена для забезпечення електроенергією приладів потужністю до 0,85 кВт (номінальна потужність). Максимальна потужність цього бензогенератора – 1 кВт. Вирізняється серед аналогічних моделей компактними габаритами, маленькою масою, наявністю лічильника мотогодин.
Особливості бензогенератора Дженерджі ISASA 1 кВт:
- Модель оснащена фірмовим чотиритактним бензиновим двигуном OHV з примусовим повітряним охолодженням GENERGY SGH80CC EURO V об'ємом 80 см3. Об'єм оливи – 0,3 л.
- Альтернатор з мідною обмоткою, завдяки чому GENERGY ISASA має тривалий термін служби.
- Наявність захисту від низького рівня оливи, перевантаження.
- Легкий ручний запуск.
- Регулює напругу за допомогою конденсатора. *Зверніть увагу, модель не підходить для чутливої до перепадів напруги електроніки.
- Місткий паливний бак на 5 л.
- Тривала автономна робота завдяки низькому споживанню палива та великому бензобаку:
При навантаженні 25% споживання – 0,44 л/год/час автономної роботи – 11 годин;
При навантаженні 50%: споживання – 0,5 л/год/час автономної роботи – 10 годин;
При навантаженні 75% споживання – 0,66 л/год/час автономної роботи – 7 годин.
- На панелі керування знаходяться розетки 1х16А 230 В (IP44), 1х12В (для заряджання акумуляторів).
- Наявність цифрового дисплея, який відображає мотогодини, що необхідно для проведення своєчасного обслуговування бензогенератора.
- Низький рівень шуму: 96 дБ / 65-73 дБ на відстані 7 метрів.
- Габарити: 450х380х360 мм.
- Маса: 21,5 кг.
- Клас ізоляції: F/A.
- Клас виконання: G1.
- Наявність ручки для перенесення генератора до місця використання.
- 4 гумові ніжки для зниження ймовірності ковзання обладнання на гладких поверхнях, а також зменшення передачі вібрацій.
- Країна-виробник: Іспанія.
- Країна бренду: Іспанія.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GENERGY |
| Страна производитель | Германия |
| Тип топлива | Бензин |
| Тип генератора | Синхронный |
| Конструкция | Портативная |
| Количество фаз | 1 |
| Напряжение | 230 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Номинальная мощность | 0.85 кВт |
| Максимальная мощность | 1 кВт |
| Полная мощность | 1.25 кВА |
| Коэффициент мощности | 1 |
| Режим работы | Аварийный |
| Время непрерывной работы | 10 час |
| Защита от перегрузки | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Двигатель | |
| Марка двигателя | GENERGY SGH80CC EURO V |
| Объем двигателя | 80 куб. см |
| Объем масляной системы двигателя | 0.3 л |
| Объем топливного бака | 5 л |
| Количество оборотов вала двигателя | 3000 об/мин |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Количество цилиндров | 1 |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 450 мм |
| Высота | 360 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Вес | 21.5 кг |
| Дополнительные характеристики | |
| Режимы запуска | Ручной запуск |
| Автоматический регулятор напряжения | Да |
| Уровень шума | 65 дБ |
| Защитный кожух | Нет |
| Счетчик моточасов | Нет |
| Наличие вольтметра | Нет |
| Датчик уровня масла | Да |
| Ручка для переноса | Да |
| Аккумулятор в комплекте | Нет |
| Количество колесиков | 0 |
- Цена: 12 199 ₴




