
Генератор бензиновый Genergy Aneto (5-5.5 кВт)
- Нет в наличии
26 399 ₴
+380 (93) 199-90-92
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бензиновий генератор GENERGY ANETO 5,5 кВт – однофазна (230 В) електростанція для забезпечення електроенергією потужних побутових електроприладів, будівельного інструменту тощо. Модель може використовуватися у якості основного або резервного джерела живлення. Максимальна потужність генератора – 5,5 квт. Номінальна потужність (максимально допустима потужність тривалих навантажень) – 5 кВт.
Особливості бензогенератора Дженерджі ANETO 5,5 кВт:
- Модель отримала новий двигун GENERGY SGB-PRO EURO V - SGB420PRO (чотиритактний, з верхнім розташуванням клапанів, повітряним охолодженням) ємністю 420 см3. Об'єм оливи – 1,1 л.
- Автоматичне вимкнення при низькому рівні масла. Захист від перевантаження переривником.
- Альтернатор зі 100% мідною обмоткою має тривалий термін служби, високу стійкість до перевантажень, перегріву.
- Наявність системи, що стабілізує напругу – SVR – сприяє подачі електроенергії без стрибків.
- Легкий ручний запуск.
- Модель отримала ємний паливний бак на 28 л.
- Залежно від ступеня навантаження генератора залежить споживання пального та тривалість автономної роботи. Для цієї бензинової електростанції показники такі:
- при навантаженні 25% споживання пального – 1,6 л/год, а тривалість автономної роботи – 17,5 год.
- при навантаженні 50% споживання пального – 2,1 л/год, а тривалість автономної роботи – 13,3 год.
- при навантаженні 75% споживання пального – 2,5 л/год, а тривалість автономної роботи – 11,2 год.
- На панелі керування знаходяться: smart дисплей, який повідомляє користувача про необхідність технічного обслуговування, а також про напругу вихідного струму, частоту та мотогодини; 1 розетка 16 А та 1 розетка 32 А (IP44).
- Рама ZERO GRAVITY забезпечує захист двигуна, альтернатора та спрощує процес переміщення генератора.
- Наявність транспортувального комплекту: складна ручка з м'якою пластиковою накладкою, а також два 8-дюймові колеса.
- Рівень шуму: 97 дБ, на відстані 7 м цей показник – 67-74 дБ.
- Клас ізоляції: F/A.
- Клас виконання: G1.
- Габарити: 745х680х669 мм.
- Маса – 79 кг.
- Країна-виробник: Іспанія.
- Країна бренду: Іспанія.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GENERGY |
| Страна производитель | Испания |
| Тип топлива | Бензин |
| Тип генератора | Синхронный |
| Конструкция | Портативная |
| Количество фаз | 1 |
| Напряжение | 220 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Номинальная мощность | 5 кВт |
| Максимальная мощность | 5.5 кВт |
| Полная мощность | 6.8 кВА |
| Коэффициент мощности | 1 |
| Режим работы | Аварийный |
| Время непрерывной работы | 13 час |
| Защита от перегрузки | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Двигатель | |
| Марка двигателя | GENERGY SGB-PRO EURO V - SGB420PRO |
| Объем двигателя | 420 куб. см |
| Объем масляной системы двигателя | 1.1 л |
| Объем топливного бака | 28 л |
| Количество оборотов вала двигателя | 3000 об/мин |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Количество цилиндров | 1 |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 745 мм |
| Высота | 669 мм |
| Ширина | 680 мм |
| Вес | 79 кг |
| Дополнительные характеристики | |
| Режимы запуска | Ручной запуск |
| Автоматический регулятор напряжения | Да |
| Уровень шума | 67 дБ |
| Защитный кожух | Нет |
| Счетчик моточасов | Да |
| Наличие вольтметра | Да |
| Датчик уровня масла | Да |
| Ручка для переноса | Да |
| Аккумулятор в комплекте | Нет |
| Количество колесиков | 2 |
- Цена: 26 399 ₴





