
Генератор дизельный WattStream WS33-RS
- Нет в наличии
344 470 ₴
+380 (93) 199-90-92
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дизельний генератор WattStream WS33-RS
Лінійка дизельних генераторів WattStream складається з трьох серій: Econom, Standard і Premium. Вони засновані на різних двигунах відомих виробників (Perkins, Mitsubishi, Cummins, Iveco, Deutz, Doosan, Volvo, Weichai і Ricardo), а їх потужність становить від 9 до 3300 кВА. Є можливість для спеціальних рішень-генератори середньої напруги, зовнішні радіатори, супер тихі Корпуси, спеціальні контейнери для холодного клімату. Всі ці функції роблять використання обладнання простим і надійним в будь-яких умовах.
Перед відправкою клієнтам всі генераторні установки WattStream проходять обов'язкову передпродажну перевірку з використанням затвердженої методики, яка включає тестування генераторної установки при 100% навантаженні.
Якщо ви виберете генераторну установку WattStream, ви можете бути впевнені, що отримаєте не тільки високоякісний продукт за розумною ціною, який ідеально відповідає вашим потребам, але і повномасштабну післяпродажну підтримку від досвідчених сервісних інженерів, і, при необхідності, повний спектр послуг з будівництва енергооб'єктів, починаючи від обстеження об'єктів і проектування до монтажу і введення в експлуатацію.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WattStream |
| Страна производитель | Великобритания |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрузки | Да |
| Количество фаз | 3 |
| Конструкция | Стационарная |
| Максимальная мощность | 26 кВт |
| Напряжение | 400 В |
| Номинальная мощность | 24 кВт |
| Режим работы | Непрерывный |
| Состояние | Новое |
| Тип генератора | Синхронный |
| Тип топлива | Дизельное |
| Частота тока | 50 Гц |
| Дополнительные характеристики | |
| Автоматический регулятор напряжения | Да |
| Аккумулятор в комплекте | Да |
| Датчик уровня масла | Да |
| Защитный кожух | Да |
| Режимы запуска | Автоматический запуск |
| Счетчик моточасов | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 778 кг |
| Высота | 1280 мм |
| Длина | 800 мм |
| Ширина | 2100 мм |
| Двигатель | |
| Количество оборотов вала двигателя | 1500 об/мин |
| Марка двигателя | Ricardo 4100D |
| Объем масляной системы двигателя | 14 л |
| Объем топливного бака | 60 л |
| Система охлаждения двигателя | Водяная |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
- Цена: 344 470 ₴
